Telia Personal Work – products and services for your business

OTA YHTEYTTÄ

Asiakaspalvelu

Verkkokauppaan liittyvät tilaus- ja toimitustiedustelut hoituvat nopeiten ja helpoiten asiakaspalvelumme kautta.

0600 16171

Palvelemme arkisin 8:00 – 17:00

asiakaspalvelu@teliadatainfo.fi

Jätä yhteystietosi, niin olemme yhteydessä sinuun

MYYNTI

Julkishallinto

Tapio Lahtinen

Sales Executive

tapio.lahtinen@teliadatainfo.fi

+358 403 022 251

Petri Enqvist

Sales Executive

petri.enqvist@teliadatainfo.fi

+358 400 931 144

Yritysasiakkaat

Etelä-Suomi

Rauno Piiroinen

Sales Executive

rauno.piiroinen@teliadatainfo.fi

+358 403 022 367

Miika Lappalainen

Sales Executive

miika.lappalainen@teliadatainfo.fi

+358 403 022 007

Johanna Wallenius

Sales Executive

johanna.wallenius@teliadatainfo.fi

+358 403 022 095

Maria Apukka

Sales Executive

maria.apukka@teliadatainfo.fi

+358 403 023 751

Martin Sundell

Sales Executive

martin.sundell@teliadatainfo.fi

+358 403 023 492

Yritysasiakkaat

Keski- ja Pohjois-Suomi

Juuso Malinen

Sales Executive

juuso.malinen@teliadatainfo.fi

+358 400 355 859

Toni Kuosmanen

Sales Executive

toni.kuosmanen@teliadatainfo.fi

+358 400 261 249