Telia Personal Work – products and services for your business

OTA YHTEYTTÄ

Asiakaspalvelu

Verkkokauppaan liittyvät tilaus- ja toimitustiedustelut hoituvat nopeiten ja helpoiten asiakaspalvelumme kautta.

0600 16171

Palvelemme arkisin 8:00 – 17:00

asiakaspalvelu@datainfo.fi

Jätä yhteystietosi, niin olemme yhteydessä sinuun

MYYNTI

Aleksi Tuominen

Head of Sales

Julkishallinto

Henrik Lehtikangas

Sales Executive

henrik.lehtikangas@datainfo.fi

+358 401 812 071

Petri Enqvist

Sales Executive

petri.enqvist@datainfo.fi

+358 400 931 144

Suuret yritykset

Etelä-Suomi

 

Rauno Piiroinen

Sales Executive

rauno.piiroinen@datainfo.fi

+358 403 022 367

Miika Lappalainen

Sales Executive

miika.lappalainen@datainfo.fi

+358 403 022 007

Elina Pihlainen

Sales Executive

elina.pihlainen@datainfo.fi

+358 403 021 159

SUURET YRITYKSET

Keski- ja Pohjois-Suomi

Juuso Malinen

Sales Executive

juuso.malinen@datainfo.fi

+358 400 355 859

Toni Kuosmanen

Sales Executive

toni.kuosmanen@datainfo.fi

+358 400 261 249